Leshoj banese me qera

Jepet me qera nga: Dardan 29 Shk 12:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Lagjja Arberia (Dragodan) te komuna e re
Sipërfaqe: 60 m2
Për vendbanimin: Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Banesa eshte e re dhe e mobiluar, Kati 2.
Banesa posedon dhome te fjetjes, sallon se bashku me kuzhin.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim