Leshoj banese me qera ne qender te QAFA

Jepet me qera nga: Vehbi 30 Gsh 14:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Rr."UCK",Prishtine
Sipërfaqe: 55 m2
Për vendbanimin: E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshoj banese me qera ne qender te Qafa rr."UCK" perball furres "BUKA".Banesa eshte e mobiluar komplet dhe perbehet prej:
Dhoma e dites me kuzhine dhe trapezari;
Dhoma e fjetjes;
Depo;
Koridori;
Banjo;
Ballkoni dhe parkingu 24 h.

Banesa leshohet per familjare (qifte) ose per te huaj.

Kontakti me pronarin nepermjet e-mailit: vehbibehluli@hotmail.com ose ne tel:+377 44 120 056 vetem ne viber.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim