Leshoj banese me qera ne qender te Qafa

Jepet me qera nga: vehbi 24 Gsh 11:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Rr."UCK"
Sipërfaqe: 55 m2
Për vendbanimin: E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshoj banese me qera ne rr."UCK" te Qafa perball furres "Buka".Banesa eshte e mobiluar komplet ne katin e katert dhe perbehet prej:
Dhoma e dites me kuzhine dhe trapezari;
Dhoma e gjumit;
Koridori;
Banjo;
Ballkoni;
Depo dhe parkingu 24 h.

Banesa leshohet per familjar (qifte) ose nderkombetar.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim