Leshoj banese me qera te Qafa rr."UCK"

Jepet me qera nga: Vehbi 28 Gsh 10:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Rr."UCK"-Prishtine
Sipërfaqe: 55 m2
Për vendbanimin: E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qera te qafa Rr."UCK" perball furres "BUKA".Banesa eshte ne katin e katert dhe ka kete perberje:
Dhoma e dites me kuzhine dhe trapezari;
Dhoma e fjetjes;
Depo;
Koridori;
Banjo;
Ballkoni dhe parkingu 24 h.

Banesa eshte e mobiluar komplet me te gjitha paisjet dhe leshohet per familjar (qifte) ose nderkombetar.

Kontakti me pronarin nepermjet e-mailt: vehbibehluli@hotmail.com ose me telefon +37744 120 056 vetem ne viber.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim