Leshoj banese me qera

Jepet me qera nga: Argjend 28 Gsh 10:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Bregu i diellit
Sipërfaqe: 50 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa eshte e mobiluar dhe eshte afer universitetit ILIRIA, vetem 10 minuta larg qendres ne kembe.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim