Leshoj banese me qera

Jepet me qera nga: Skender 19 Tet 20:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 75 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banese me qera ne dardani afer qerdhes.Banesa eshte 3 dhomeshe dhe eshte ne katin e pare.Banesa eshte e pamobiluar.Eshte e pershtashme per familjar apo zyre
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim