Leshoj banese me qera

Jepet me qera nga: Ela 17 Krr 13:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 72 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banese me qera, ne lagjken Mati 1. Banesa gjendet afer keshillit Gjyqesor te Kosoves. Posedon sallon me kuzhine, dy dhoma gjumi, banjo dhe ballkon. Ështe e mobiluar dhe e pabanueshme deri tash. Cmimi 250 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim