Leshoj banese me qera

Jepet me qera nga: Leart 14 Dhj 16:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 89 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, E mobiluar, Bodrum
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qira ne Lagjen Arberia 3, tek Film City, kompleksi banesore Tregtia. Banesa eshte super e mobiluar dhe posedon dy dhoma gjumi, dhome ndeje me kuzhine, dy banjo dhe nje depo per ruajtje te gjesendeve te ndryshme. Po ashtu ka edhe ballkonin me casje prej dhomes se gjumit dhe dhomes se ndejes. Gjithashtu ka nxemjen me rryme e cila eshte shume efikase. Rryme, uje 24 ore pa nderprerje. Lifti i nderteses i mbikqyrur nga kompanite private per mirembajtje me pagese mujore. Gjithashtu banesa posedon edhe garazhen ne bodrum.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim