Leshoj banese me qera

Jepet me qera nga: Masar 07 Jan 18:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

160 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Arberi - Prishtine
Sipërfaqe: 70 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshoj banese me qera ne lagjen Arberia.
Banesa gjindet mrapa Ministrise se Shendetesise, bensa eshte e mobiluar dhe posedon nje dhome dite,
nje dhome gjumi, banjo, terase; gjithashtu eshte komplet e mobiluar.
Cmimi 160 Euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim