Leshoj banese me qera

Jepet me qera nga: Rabit 28 Shk 12:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

190 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Rr.Antigona Fazliu
Sipërfaqe: 90 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qera e cila gjendet afer gjimnazit Sami Frasheri. Banesa posedon sallon me kuzhine, 1 dhome gjumi,banjo , dy ballkone. Furnizim me uje ore si dhe ngrohje qendrore e cila hyn ne kuader te qmimit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim