Leshoj banese me qira, Bregu i Diellit.

Jepet me qera nga: Drenushe 29 Jan 18:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 75 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Lëshoj banesën me qera në Bregun e Diellit (banesat e Pozhegu Brothers). Banesa ka 75m2, është e re dhe e mobiluar. Banesa është në katin e 5-të, lifti punon dhe banesa mirëmbahet nga kompania.Ka dy dhoma gjumi, (njera e mobiluar), sallon me kuzhine, banjo, ballkon. Preferohen familjarë ose studente. Çmimi 300 euro. Kontakt : 045 979 756
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim