Leshoj banese me qira

Jepet me qera nga: Masar Rrmoku 05 Mar 05:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

160 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Rr. Bajram Curri (Ministria e Shendetesise)
Sipërfaqe: 70 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banese me qira, banesa gjendet ne lagjen Arberia ( ish- Dragodan) afer ministris se shendetesise. Banesa eshte e mobiluar ka nje sallon me kuzhine, nje dhome gjumi, ballkonin dhe parkingun
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim