Leshoj banese me qira ne Lakrishte

Jepet me qera nga: Eroll 18 Jan 17:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Dardani - Lakrisht
Komuna: Prishtinë
Leshoj banese me qira ne Lakrishte.
Banesa eshte e mobiluar dhe ka dy dhoma , kuzhine banjo ,ballkon , dhe nje koridor te shfrytezueshem
Te interesuarit mund te kontaktojne ne numrin 045/675-375
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim