Leshoj banese me qira ne Kalabri(Emshir)

Jepet me qera nga: nita 29 Mar 10:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Adresa: Kalabri(Emshir)
Sipërfaqe: 50 m2
Komuna: Prishtinë
Lëshoj banes me qira , ne lagjen Kalabria tek banesat e Fitores . Banesa eshte e mobiliuar teresisht dhe mobilet jane te reja . Banesa ka një dhome gjumi , kuzhine , dhoma e pritjes , banjo dhe ballkon .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim