Leshoj banese me qira ne Lagjen e Muhaxherve

Jepet me qera nga: eroll 28 Sht 09:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Lagjja e Muhaxherve
Sipërfaqe: 100 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Leshoj banese me qira ne Lagjen e Muhaxherve ne Prishtine
Banesa eshte 100 m2 dhe ka :
Dhome te dites me kuzhine
Dy dhoma gjumi
Banjo , ballkon dhe nje koridor te madh te shfrytezueshem .
Banesa eshte e izoluar gje qe mundeson ngrohje te lehte gjate dimrit .
Te interesuarit mund te kontaktojne ne numrin 045 / 666 - 280
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim