Leshoj banese me qira ne Lagjen e Muhaxherve

Jepet me qera nga: Valdet 11 Sht 19:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Lagjja e Muhaxherve
Sipërfaqe: 100 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qira ne Prishtine , ne lagjen e Muhaxherve .
Banesa ka
Dhome te dites me kuzhine
Dy dhoma gjumi
Banjo dhe ballkon
Te interesuarit mund te kontaktojne ne numrat
045 / 512 - 612
044 / 963 - 553
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim