Leshoj banese me qira ne Prishtine

Jepet me qera nga: Emir 19 Gsh 11:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Adresa: Ali hadri
Sipërfaqe: 28 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet te shtepia e pleqeve pothuajse ne qender te qyteti: sheshi I qytetit eshte afer, ka dyqane ushqimore mjaftueshem, furre buke dhe restorant te ushqimit te shpejte(fast food), ka disa stacione te autobusave per linja te ndryshme, shtepia e shendetit eshte afer, lagjja eshte e qete dhe ka parking. Banesa eshte ne perdhese, ka 28m² (nje dhome, banjon, kuzhinen), e renovuar dhe eshte e mobiluar. Ne kete banese me heret kane jetuar studentë dhe familje 3 antarshe. Per me shume informata ju lutem me kontaktoni ne 044-164-436 ose 045-680-821. . . . .
P.s. Te mos me kontaktojne agjensionet qe mirren me ndermjetesim. Falemnderit ne mirekuptim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim