Leshoj banese me qira ne Prishtine

Jepet me qera nga: Uka 19 Gsh 21:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë
Komuna: Prishtinë
Leshoj banese me qira ne Prishtine ne lagjen e muhaxhereve afer hotel "Afa".Banesa ka dhome dite bashke me kuzhine,3 dhoma fjetje, koridor, banjo, dhe 2 ballkona.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim