Leshoj banese me qira ne Prishtine

Jepet me qera nga: Uka 29 Sht 16:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banese me qira ne Prishtine ne lagjen e muhaxhereve afer hotel "Afa".Banesa ka dhome dite, kuzhine, dhome fjetje, banjo,koridor dhe ballkon.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim