Leshoj banese me qira ne Prishtine

Jepet me qera nga: Lumi 30 Nën 11:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Komuna: Prishtinë
Leshoj banese me qira ne Prishtine ne lagjen e muhaxhereve afer hotel "Afa".Banesa ka dhome dite bashke me kuzhine, 3 dhoma fjetje, banjo,koridor dhe 2 ballkona.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim