Leshoj banese me qira ne Ulpiane

Jepet me qera nga: Egzon 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Leshoj garsonjere me qira ne Ulpiane per dy persona. Banesa eshte ne katin e pare. Posedon frigorifer dhe rrobalarese.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim