Leshoj banese me qira ne lagjen e Muhaxherve

Jepet me qera nga: Rexhep 01 Tet 14:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Lagjja e Muhaxherve-rruga Ganimete terrbeshi
Sipërfaqe: 65 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa eshte ne katin e trete dhe ka 65m2 .Ka nje dhome gjumi,nje dhome e dites,kuzhina,banjo,dhe nje ballkon.Banesa eshte e mobiluar dhe e gatshme per banim.
Per informata na kontaktoni ne nr 04223380 ose 044156132
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim