Leshoj banese me qira ne lagjen e spitalit

Jepet me qera nga: Egzon 06 Sht 17:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Lagjja e Spitalit afer Eulex-it
Sipërfaqe: 50 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshoj banes me qira 50m2 ne lagjen e spitalit. Banesa i ka 2 dhoma dhe i ka te gjitha mobiljet e reja.

tel 049/233-179
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim