Leshoj banese me qira

Jepet me qera nga: Lorik Mustafa 07 Qer 23:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Bregu i Diellit
Sipërfaqe: 50 m2
Për vendbanimin: Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Lëshoj banesen me qira në lagjen Bregu i Diellit (Banesat e Standardit ).
Banesa ështe komplet e mobiluar dhe nuk lëshohet për studenta.. Çmimi është me marreveshje dhe poashtu në çmim përfshihet shfrytëzimi i garazhës GRATIS.
Për më shumë kontaktoni: 044 183 248
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim