Leshoj banese me qira

Jepet me qera nga: Mersim 31 Gsh 20:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banese me qira ne Prishtine ne lagjen e muhaxhereve afer hotel "Afa".Banesa ka dhome dite, kuzhine, dhome fjetje, banjo,koridor dhe ballkon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim