Leshoj banese me qira

Jepet me qera nga: Mersim 02 Sht 12:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 1
Komuna: Prishtinë
Leshoj banese me qira ne Prishtine ne lagjen e muhaxhereve afer hotel"Afa".Banesa ka dhome dite bashke me kuzhine, banjo, koridor dhe ballkon.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim