Leshoj banese me qira

Jepet me qera nga: Habib 06 Tet 18:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 52 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banese dy dhomeshe me qira ne qender te Prishtines te Qafa ( soliterat ). Ashensori punon me kartele dhe ka nxemje qendrore nga ngrohotorja e qytetit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim