Leshoj banese te mobiluar ne Prishtine

Jepet me qera nga: arber Sot 20:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

210 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Adresa: bREGU I dIELLIT
Komuna: Prishtinë
Leshoj Banese te mobiluar ( Shtohen edhe disa gjera sipas nevojes se klientit ).Banesa gjindet tek Banesat e Inxhinieringut perballe banesave te bardha, me te gjithe infrastrukturen per nje familje afer shkollen , marketat, stacioni i autobuseve,etj
Banesa posedon Sallon i madh, me kuzhine dhe trepezari banjo ballkon koridor, leshohet per qift apo familjar e gatshme.

Kontakt_Viber-WhatsApp
045 19 00 19 ose 045 641 794
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim