Leshoj banesen me qera ne Prishtine

Jepet me qera nga: Xhelil Reka 11 Pri 12:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Tophane- Mark Isaku
Për vendbanimin: E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qera. Nje dhome dhe nje kuzhin, e mobiluar, me nxemje qendrore.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim