Leshoj banesen 1dhomeshe me Qira.Ulpian

Jepet me qera nga: Dardi 21 Tet 20:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 16 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banese nje dhomshe me qira ne Ulpiane C5, krejtesisht e mobiluar per student apo qift,me kuzhine dhe banjo te perbashket.
150 Euro cmimi
Kontakt viber
+37745642773
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim