Leshoj banesen 3 dhomshe ne Prishtine me nete

Jepet me qera nga: bashkim 23 Pri 15:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

30 EUR / ditë

Numri i dhomave: 3
Adresa: rr.,,Hajrullah Abdullahu,, Aktash
Sipërfaqe: 90 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Ndërtesë e re
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen 3 dhomshe ne Prishtine .Banesa gjendet ne lagjen Aktash 10 minuta distance ecje deri ne qender te qytetit.Banesa Perbehet nga dy shoma gjumi ,dhome dite me kuzhine,banjo,WC,dhe nje ballkon.Banesa eshte komplet e mobiluarme ka klimatizim ,nxemje qendrore uje 24 ore.Banesen e leshoj me nete cmimi per nate eshte 30 euro.Eshte zgjedhje e mire akomodimi nese vini ne Prishtine per pune apo per vizite.Per te rezervuar lajmerohuni ne +37744600280 (edhe ne VIBER)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim