Leshoj banesen 62m2 me qira

Jepet me qera nga: Kemail 27 Gsh 12:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Bregu i diellit, Aktash 1
Sipërfaqe: 62 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Kati i parë, Ndërtesë e re, E mobiluar, Interfon
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen 62m2 me qira. Banesa posedon 5 shtreter dhe eshte mjaft e pershtatshme per studenta. Banesa eshte ndertim i ri dhe gjendet ne lagjen Bregu i diellit afer shkolles Ismail Qemaili.
Cmimi 300 euro duke perfshire gjitha shpenzimet (rryme, uje, berllog dhe pastrimi i hyrjes se baneses).
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim