Leshoj banesen 70m2 me qera ne lagjen Dardania

Jepet me qera nga: Imer 10 Sht 17:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Dardani mbi Kurriz
Sipërfaqe: 70 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa eshte 70m2 e mobiluar dhe e gatshme per banim.
Posedon 2 dhoma gjumi kuzhinen banjon dhe wc.
Eshte ne katin e 9 mirepo lifti punon rregullisht dhe shfrytezohet me kartel
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim