Leshoj banesen 70m2 ne lagjen Dardania mbi Kurriz

Jepet me qera nga: Imer 10 Sht 16:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Dardani mbi Kurriz
Sipërfaqe: 70 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa 70m2 eshte e mobiluar dhe e gatshme per banim.
Banesa posedon 2 dhoma gjumi kuzhin banjo dhe wc.
Banesa eshte ne katin e 9, lifti punon rregullisht dhe eshte i shfrytzueshem vetem per banoret e nderteses pasi eshte me kartel.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim