Leshoj banesen e mobiluar me qira

Jepet me qera nga: Beqir 24 Dhj 19:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Leshohet me qira banesa ne lagjen Dodona,
prane shkolles fillore Gjergj Fishta.
Banesa ka dhome te ndejes me kuzhine, dhome gjumi, ballkon dhe banjo.
Banesa eshte e mobiluar teresisht. Qmimi i qiras 150 euro

Tel.
044 163594044 163594
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim