Leshoj banesen me qira ne Prishtine

Jepet me qera nga: banes 02 Mar 14:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

180 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: bajram kelmendi
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
leshoj banesen perdhes me qire per zyre robaqepes per depo si dhe per veprimtari te tjera.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim