Leshoj banesen me aira ne Dardani

Jepet me qera nga: Adrian 01 Tet 14:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa posedon :
2 dhoma gjumi
1 sallon
1 kuzhin
Banjo dhe ballkon
Cmimi 320 . Numri 045279234
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim