Leshoj banesen me qera, Lagjja Mati 1

Jepet me qera nga: Adem Luta 06 Pri 18:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 74 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qera ne lagjen Mati 1 ne Prishtine. Banesa eshte ndertim i ri, i ka 74 m2:
Sallon i madh me kuzhine, 2 dhoma, banjo, dhe terrace shum te madhe.

Çmimi: 200 Euro per muaj.

Per me shume informata, thirrni ne:
044 344 747
049 622 602
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim