Leshoj banesen me qera

Jepet me qera nga: Shaban 26 Gsh 19:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 60 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qera per studentë, rruga "Isa Boletini,, soliteri nr.1 -Ulpiane , kati 7.
Banesa posedon 3 dhoma gjumi me hapsire banimi per 6 persona, secila dhome ka nga dy shtreter, posedon kuzhinen, banjon, ballkonin. Eshte tersisht e mobiluar , si dhe ashensori punon.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim