Leshoj banesen me qera

Jepet me qera nga: Valon 20 Sht 17:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Aktash
Sipërfaqe: 120 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qera banesa ndodhet ne aktash afer postes ipko/vala,banesa posedon 3 dhoma gjumi kuzhinen banjon ballkonin si dhe eshte e mobiluar po ashtu posedon edhe makinen per pastrimin e rrobave .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim