Leshoj banesen me qera

Jepet me qera nga: valon 20 Sht 18:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: bill klinton
Sipërfaqe: 90 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qera,banesa posedon dy dhoma gjumi sallonin me kuzhin,banjon si dhe ballkonin po ashtu te gjitha mobilet janë te reja .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim