Leshoj banesen me qera

Jepet me qera nga: Fjolla 25 Sht 00:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: rr.Isa Kastrati, lagjja Velani
Sipërfaqe: 70 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Jap banesen me qira ne lagjen velania rruga Isa Kastrati kati 3 te parku i qytetit. Banesa ka dhome gjumi,dhome per femi,kuzhin me dhom te dites, shpajz dhe ballkon.
kontakti 044 277 080
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim