Leshoj banesen me qera

Jepet me qera nga: Abdurrahman 29 Tet 15:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Darnani
Sipërfaqe: 65 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Hapësirë parkimi / Garazh, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum
Komuna: Prishtinë
Banesa 2 Dhomeshe e Renovuar me 2014 Posedon:

Hyrja
Koridori
Salloni
Dhoma e Fjetjes
Kuzhina
Hapesir per Tavoline te Ushqimit
Ballkoni
WC

Banesa gjithashtu posedon:
Ballkon i Perbashkt per Terjen e rrobave
Podrum per Depo

Banesa eshte e Mobiluar me gjithe Inventarin e nevojshem
Banesa gjindet afer Stacionit te Autobuseve (Afer Bast Trade)
Ka praking te mjaftushem dhe ambiente te gjelberta
Banesa eshte renovuar e tera ne vitin 2014.

Per İnformata te metutjeshme lajmerohuni ne numrat e telefonit

Abdurrahman
044 141 204 (viber)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim