Leshoj banesen me qera.

Jepet me qera nga: Sadik 23 Tet 21:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qera te banesat e '' Standartit '' ne Bregun e Diellit.Banesa ka 2 dhoma te fjetjes,Sallon me kuzhin ,banjo,depo dhe garazh.Eshte e mobiluar.Perparesi Familjaret.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim