Leshoj banesen me qera.

Jepet me qera nga: Nusret jashari 12 Nën 16:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 75 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar, Bodrum
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qera ne kalabri full e mobiluare kati I 2 posedon edhe parking dhe uje 24 ore.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim