Leshoj banesen me qera

Jepet me qera nga: Fita 24 Dhj 10:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 48 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet ne bregun e diellit mbrapa postes se vogel
Gjendet ne katin e pare dhe ka ket renditje
Koridor
Banjo
Kuzhin ndaras me trepezari
Nje dhon
Ballkon
Banesa ka dy dyer te hyrjes per siguri
Si dhe eshte e mobilur komplet
Me nxemje nga qyteti
Qmimi 200 euro
045606097
Fita
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim