Leshoj banesen me qera.

Jepet me qera nga: Sadik 26 Shk 11:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

230 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar, Bodrum
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qera ne lagjen Bregu i Diellit te banesat e Standartit.Banesa ka 2 dhoma te fjetjes,sallon me kuzhin ,2wc,depo dhe garazh.eshte e mobiluar.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim