Leshoj banesen me qera

Jepet me qera nga: Fita 12 Mar 07:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 48 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qera
Bregu i diellit afer shkolles fillore mbrapa postes se vogel
Banesa gjendet ne katin e pare dhe ka ket renditje
Dy dyer te hyrjes me dy koridor njeri pas tjetrit
Dhom pritje fjetje
Kuzhin
Banjo
Balkon
Ka nxemje qendrore 24 ore
Eshte tresisht e mobiluar
Dhe e kompletuar per banim
Parking te mjaftueshem

Qmimi sipas marrveshjes
Nr i telit 045606097
Fita
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim