Leshoj banesen me qera

Jepet me qera nga: Hysni Zuka 23 Mar 18:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qera ne lagjen Ulpiana afer AAK. Banesa gjendet ne katin e 4 dhe eshte e mobiluar... Banesen e leshoj vetem per familjar. Mund te kontaktoni ne kete numer 044/388-218
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim