Leshoj banesen me qera Ulpian

Jepet me qera nga: Diellza 27 Jan 15:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 65 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qera ne lagjen Ulpiana, kati 3, tek shkolla Hasan Prishtina. Banesa ka dhome dite me kuzhine, dy dhoma gjumi. Ngrohje qendrore.
Banesa lirohet per qifte dhe familjare
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim